Ticari kuralların anlık değiştiği ve eskisinin neredeyse uygulanamadığı günümüzde, işletmeler varlıklarını sürdürebilmek için yeni bir formül arayışı içindeyken,bir süre sonra minimum kar marjı odaklı çalışma şekli kendiliğinden uygulanır hale geldi.

Bu yeni çalışma şekli; Yüksek hızda döngü, Ürün / hizmetin kolay ulaşılır olması, gibi başkaca şartları da beraberinde getirdi. Yani yeni ticari kuralı '' minimum kar marjı + ürün/hizmetin ulaşılmasının kolay oluşu + yüksek süratte hizmet '' olarak ortaya çıktı.

Gerçekleştirilebilmesi zamanın iyi yönetilmesiyle doğru orantılıdır. İşletmeler Zaman / Performans faydasını maksimum derecede elde edebilmek için olabildiğince fazla Ürün/Hizmet ihtiyacını olabildiğince az firmadan ve olabildiğince süratli elde etmeye yönelmelilerdir. Her birimürün/hizmet için sarfedilecek zamandan ancak bu şekilde tasarruf etme imkanı elde edilmiş olacaktır.

HYK Ambalaj ve oluklu mukkavva-Tanıtım konusunda geniş bir ürün portföyü sunarak, işletmelerin bu iş kolunda yer alan tüm ihtiyaçlarını tek noktadan temin etmelerine olanak sağlamayı, çok önemli bir teşhir tipi olan teknolojiden maksimum derecede faydalandırmak adına internet ortamında zengin bir ürün portföyü oluşturmayı, müşteri memnuniyeti odaklı kurgusuyla da, sistemli, zamanında ve sorunsuz iş teslimatı sağlama konusunda gerekli hassasiyeti gösterme misyonuyla çalışmaktadır."

 

 

Son Eklenenler
Sizi Biz Arayalım


Adınız    
Email    
Telefon    
 
Bize Ulaşın


  • Adres : SÜMER MAH. 2466 SOK. NO 16. MERKEZEFENDİ DENİZLİ
  • Telefon : 02583711271
  • Fax : 02582680026
  • GSM : 05325823108
  • E mail : info@hykambalaj.com
  • Skype : ozgul.karatas@hykambalaj.com